O firmie

Ponad 12 lat doświadczenia w outsoursingu IT.

Na rynku istniejemy od 2003 roku, dostarczając swoim klientom sprawdzone usługi oraz konsulting IT na najwyższym poziomie, przy naszym maksymalnym zaangażowaniu i wsparciu. Od tego czasu niezmiennie zajmujemy się opieką informatyczną nad MŚP z branży produkcyjnej, projektowej i handlowej. Naszymi klientami są firmy produkcyjne z branży mechanicznej, biura architektoniczne i wykonawcze z branży budowlanej, piekarnie, apteki i firmy handlowe. Dla firm tych oferujemy kompleksową obsługę informatyczną wspomagającą ich core business.

Wspomagamy rozwój regionu Grudziądzkiego.

Wspieramy głównie lokalny biznes z Grudziądza i okolic, a także miejscowe filie przedsiębiorstw międzynarodowych. Szczególnie długa współpraca z portugalską korporacją JMD S.A. - Centrum Dystrybucyjnym w Grudziądzu była dla nas szkołą ładu korporacyjnego, obsługi nowinek technicznych z najwyższej półki oraz współpracy z biznesem średniego i wyższego szczebla.

Nie boimy się wyzwań i nowych obszarów.

Przez cały okres działalności "dotknęliśmy" wielu, branżowo odległych od siebie tematów. Od tworzenia, konfiguracji i obsługi programów Technologicznego Przygotowania Produkcji, CAD, CAM, przez programowania maszyn numerycznych CNC, naprawę automatyki przemysłowej, po konfigurację, dostrajanie i udoskonalanie fabrycznych systemów ERP (SAP, GRAFFITI ERP) integrujących wszystkie działy przedsiębiorstwa, optymalizowanie procesów magazynowych, a także wdrożenia systemów wymiany danych EDI i B2B. Mamy także portfolio firm, instytucji oraz fundacji dla których stworzyliśmy nowoczesne, responsywne strony internetowe, które hostujemy i administrujemy.